Poyraz Karayel’in Zülfikar’ı Celil Nalçakan çılgına döndü: ‘Allah sizi ıslah etsin’


Sosyal medyada paylaşılan bir gönderide, “Merhaba arkadaşlar, ünlü Türk oyuncu Celil Nalçakan dün gece kalp krizi geçirerek hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi sabah saat 10’da Ankara’da defnedilecek.” şeklinde yer alan iddialar büyük tepki topladı.

“ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN”

Celil Nalçakan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, bu tür yalan haberlere karşı tepkisini dile getirdi. Ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Yahu Allah sizi ıslah etsin be! 2 tane etkileşim almak için yapmadığınız onursuzluk kalmıyor! Böyle şarlatanlara lütfen itibar etmeyiniz! Bu ve benzeri hesaplar hakkında yasal işlemlerin derhal başlatılacağını bildirmek isterim.”

Nalçakan, bu tür asılsız haberleri yayan hesaplar hakkında yasal işlem başlatılacağını belirtti. Ünlü oyuncu, takipçilerini ve hayranlarını bu tür haberlere itibar etmemeleri konusunda uyardı.

CELİL NALÇAKAN KİMDİR

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 tarihinde Sivas’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünde öğrenim gördükten sonra, oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümüne geçti.

Nalçakan, oyunculuk kariyerine 2006 yılında adım attı ve birçok dizi ve filmde rol aldı. En çok, “Poyraz Karayel” adlı dizide canlandırdığı Zülfikar karakteri ile tanınmaktadır. Son olarak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x